Zákazník: nepřihlášen
Cena nákupu: 0
Nákupní košík

Co je to Medik8 Pretox?

Medij Pretox

Pretox je řada přípravků, které pokryjí komplexní péči o obličej, krk, dekolt a rty. Tuto řadu přípravků vyrábí značka Medik8, která pochází z Velké Británie a velkou mírou se podílí na výzkumu a vývoji nových složek pro redukci vrásek. Navíc se snaží být šetrná k pokožce a všechny výrobky této řady neobsahují parabeny, petrochemikálie a nejsou parfemované.

Pretox řada funguje na stejném principu jako botulotoxin nebo jako výplňové materiály s kyselinou hyaluronovou - účinnek závisí dle výběru produktu. Pretox je tedy jedinečná řada přípravků pro topickou aplikaci, která má podobný efekt jako tyto injekční preparáty.

Proč zvolit zrovna Pretox?

Pokožka každého jedince po 25. roku života začne stárnout. Začínají se projevovat prvotně jemné vrásky okolo očí, později hluboké vrásky na jiných částech obličeje. V dnešní době však vrásky nejsou nutností a můžeme ovlivnit jejich vznik nebo redukovat ty stávající. Všeobecně známá látka - botuotoxin - paralyzuje činnost mimických svalů a tím jsou vrásky na určitou dobu vyhlazeny. Výplňové materiály zase vrásky vyplňují pomocí kyseliny hyaluronové. Obě tyto metody se aplikují injekčně.

Pokud chcete neinjekční přípravek, který funguje na stejném principu a má podobný účinek, je řada Pretox určena přesně pro Vás.

Jak Pretox funguje?

Základem složení jsou speciální peptidy, které redukují vrásky, zpevňují pokožku a celkově navrací pokožce vitalitu a pevnost. Druhy peptidů a jejich ppočet se mění dle výrobku a jeho určení. Další podstatnou látkou je kyselina hyaluronová, která pokožku maximálně hydratuje. Pretox využívá nanotechnologii průniku látek pomoci liposomů. Liposomy obsahují účinné látky, proniknou přes vrchní vrstvu pokožky a dopraví účinné látky až do střední vrstvy dermis, tedy tam, kde je možná regenerace.


< zpět
Hot line informace

Doprava a ceny

   Mapa stránek    RSS novinky    Facebook


Reklama

V současné době náš internetový obchod ModerniKosmetika.cz obsahuje 7 položek.
Heureka.czPrověřená kvalitaZáruka vrácení penězMožnost výměny zboží
Proč nakupovat v našem e-shopu ModerniKosmetika.cz:
1. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru
1. Registrovaným zákazníkům poskytujeme stálé slevy
2. Doručení zboží při nákupu nad 1500 Kč je zdarma
3. Rychlé dodání zboží a možnost osobního odběru
4. Nabízíme pouze kvalitní prověřené značky zboží
5. Garantujeme možnost výměny zboží a vrácení peněz